Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Puthjet sipas Horoskopit

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Puthjet sipas Horoskopit prej Tue Feb 26, 2008 9:59 pm

Puthjet sipas shenjave te horoskopit

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndėrmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkon edhe me ....

Bricjapi:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė

Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

Peshqit:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi