Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW - Portalli

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


Tema Fundit
» Acquistare Viagra. scegliere viagra generico
Thu Aug 04, 2011 2:41 pm nga Vizitor

» Acquistare Viagra. levitra ricetta viagra generico
Thu Aug 04, 2011 2:29 pm nga Vizitor

» Acquista Viagra. diarrea viagra generico
Thu Aug 04, 2011 3:23 am nga Vizitor

» Compra Viagra. prima volta viagra generico
Thu Aug 04, 2011 1:43 am nga Vizitor

» salmon and fish oils
Wed Aug 03, 2011 4:08 pm nga Vizitor

» Florence sc dating. Heathen dating.
Wed Aug 03, 2011 12:59 pm nga Vizitor

» salmon oil
Mon Aug 01, 2011 11:12 pm nga Vizitor

» äčåņą ļšč
Mon Aug 01, 2011 9:53 pm nga Vizitor

» buy fans for facebook xv
Mon Aug 01, 2011 8:06 am nga Vizitor

Affiliates
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tetė megapikselė nė telefon celular

Fri Jun 13, 2008 5:30 pm nga Themostiam
Kanė rrjedhė informatat se Sony Ericsson sė shpejti do tė mund tė paraqes celular rrėshqitės i cili do tė ketė kamerė tė integruar me rezolucion prej 8.1 megapikselash.
Emri i ri i Sony Ericssonit tė ri, i cili sipas thashethemeve tė pavėrtetuara do tė duhej tė publikohej mė 17 tė kėtij muaji, ėshtė C905, derisa lista e mundėsive tė tij ėshtė aq e gjerė saqė tingėllon pak si tepėr mirė.

Siē edhe e pėrshkruan shenja nė emėrtim, bėhet …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardi

Fri Jun 13, 2008 5:29 pm nga Themostiam
Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit, ‘Connecting Your World’, nė tė cilėn kompania paraqet produktet pėr shfrytėzuesit nga regjioni EMEA (Evropė, Lindje e Mesme dhe Afrikė). Nė mesin e serisė sė produkteve tė HP-sė theksohet desktopi tė-gjitha-nė-njė (All-in-One) i ndjeshėm nė prekje.
HP TouchSmart All-in-One nė fakt ėshtė i madh, me ekran 22-inēėsh nė tė cilin ėshtė vendosur kompjuteri komplet, derisa nė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

iPhone i ri 3G

Fri Jun 13, 2008 5:26 pm nga ThemostiamApple ka paraqitur iPhone-in e ri tė pėrmirėsuar sipas standardeve 3G, me lidhje mė tė shpejtė nė internet dhe navigim satelitor, dhe atė me ēmim mė tė lirė, prej 200 dollarėsh. Qėllimi i kompanisė ėshtė qė deri nė fund tė vitit tė shes 10 milionė pajisje tė tilla.
Analistėt kanė vlerėsuar se Apple ka zvogėluar ēmimin e pajisjes sė tyre multimediale dhe e ka pėrmirėsuar sipas tė ashtuquajturave standarde 3G, gjeneratės sė tretė tė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Sondazh
Themostiam-Ani Kadiqi
Nese hyni ne kete faqe,ju lutemi rregjistrohuni dhe postoni dicka me vlere per forumin tone!ose nese keni ndonje pyetje ateher pyesni dhe ne brenda pak minutave do tju kthejm pergjigjen!ju faleminderit!!!.
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 14 mė Sun Jun 25, 2017 3:33 pm
Statistikat
Forumi ka 30 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri AlbMoneyMaker

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 86 artikuj v 79 temat