Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

21 hacking Ebooks [anglisht]

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 21 hacking Ebooks [anglisht] prej Thu Apr 17, 2008 10:35 pm

ketu jane 21 libra per hacking........lexojini te gjitha
dhe ju siguroj qe do te keni 25% njohje te pergjithme mbi hacking!!!!

rar file permban:

Wireless Hacking - The Invisible Network
Web Hacking- Attacks and Defence
Underground Guide - Hacking - How to Crack Shareware
The Hacker's Handbook
The Newbies Handbook- How to begin in the World of Hacking
Maximum Security - A Hacker's Guide to Protecting Your Internet Site and Network
How to Make Key Generators
How to crack any cd protection
Hacking Wireless Networks For Dummies
Hacking the Cable Modem
Hacking Secrets Revealed
Hacking Into Computer Systems - Beginners
Hacking for Dummies (Volume 2)
Hacking - Firewalls And Networks How To hŖ¢k Into Remote Computers
Hacker's Desk Reference
Hackers Black Book (German)
hŖ¢k Attacks Revealed
Google as a hacking tool
Dangerous Google - Searching for Secrets
Computer Science - Hacking Exposed Networks Secrets & Solutions (3rd Edition)
Advanced SQL Injection In SQL Server Applications

rapidshare.com ZSOHOYG_-_Hacking_E-books_AIO.rar

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi