Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Super Bluetooth Hack

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Super Bluetooth Hack prej Thu Apr 17, 2008 10:15 pm

Hack the bluetooth with me pakete te shkelqyer

permban:

Super Bluetooth Hack

pasi je lidhur me bluetooth hack me telefonin tjeter ti mund te besh:
- lexosh mesaxhet e tij/saj
- lexosh kontaktet
- ndryshosh profilin
- ti luash muziken edhe kur ai e ka lene profilin silent
- ti ndezesh mp3
- ti besh restart telefonit
- ta fikesh telefonin
- tja kthesh gjerat si i ka pasur me perpara
- ti nryshosh volumin
- ja edhe funksioni me i mir
"telefonon nga telefoni i tij/saj" duke perfshire te gjitha funksionet.
Super Bluetooth Hack eshte per s60.


Punon edhe ne Sony Ericson[TESTED]

!


ktu keni i mix programesh per (mobile bluetooth hacking)
rapidshare.com/files/10002523...tras__AIO_.rar

Pass per rar : www.ultimate-caffe.org

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi