Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Cili politikan..............?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cili politikan..............? prej Mon Apr 14, 2008 12:49 am

cilin politikan keni me qef dhe cilin urreni me shum!!!!

un skam asnji qef........sali berishen kam mo inot

ju>>>>>>?

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi