Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Rightclick kur eshte e caktivizuar

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rightclick kur eshte e caktivizuar prej Fri Jun 13, 2008 5:46 pm

Shume Website e kanė tė ndaluar funksionin e klikimit me maus te djathtėn pėr arsye tė ndryshme...
Po ju tregoj njė mėnyrė tė lehtė pėr aktivizimin e tij.

Internet Explorer:
Shko Tools,
Internet Options
Security
Custum Level
Gjeje me poshte eshte seksionin Scripting
Beje disable: Activr Scripting


Mozilla Firefox
Shko Tools
Options
Web options
Enable Javascript eshte e zgjedhur, caktivizoje


Opera:
Tools
Preferences
Advanced
Content
Enable Javascript eshte e zgjedhur, caktivizoje

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi