Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Tetė megapikselė nė telefon celular

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tetė megapikselė nė telefon celular prej Fri Jun 13, 2008 5:30 pm
Kanė rrjedhė informatat se Sony Ericsson sė shpejti do tė mund tė paraqes celular rrėshqitės i cili do tė ketė kamerė tė integruar me rezolucion prej 8.1 megapikselash.
Emri i ri i Sony Ericssonit tė ri, i cili sipas thashethemeve tė pavėrtetuara do tė duhej tė publikohej mė 17 tė kėtij muaji, ėshtė C905, derisa lista e mundėsive tė tij ėshtė aq e gjerė saqė tingėllon pak si tepėr mirė.

Siē edhe e pėrshkruan shenja nė emėrtim, bėhet fjalė pėr fotoaparat Cybershot, e kėtė e konfirmon edhe kamera me rezolucion prej 8.1 megapikselė – qė ėshtė edhe mė sė shumti qė ėshtė integruar deri mė tani nė ndonjė celular. Kamerės i janė bashkuar edhe blici ksenon pėr fotografi dhe foto-ndriēim pėr incizimin e video dosjeve. Fotoaparati nuk mbetet aspak prapa pajisjeve tjera tė pavarura CyberShot sipas teknologjive qė mbėshtet, prandaj kėtu gjenden Face Detection, stabilizimi i fotografisė, largimi automatik i ngjyrės sė kuqe nga sytė dhe Smart Contrast.

Fotografitė dhe filmat e punuar me C905 pronarėt e ardhshėm do tė mund t’i shfletojnė nė ekranet me rezolucion prej 240 x 320 piksela, por edhe nė televizorė, falė daljes sė integruar TV. Fotoaparati mbresėlėnės digjital nuk ėshtė gjėja e vetme me tė cilin C905 do tė mund tė krenohej, celulari do tė duhet tė posedojė pranues GPS dhe adapter WiFi.

Duket se Nokia N95 mė nė fund do tė bėhet me njė konkurrent tė fuqishėm, mirėpo do tė pėrmbahemi nga gjykimi i fundit derisa nuk tė kemi marrė

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi