Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]
Tė martėn nė Berlin ka filluar konferenca e Hewlett Packardit, ‘Connecting Your World’, nė tė cilėn kompania paraqet produktet pėr shfrytėzuesit nga regjioni EMEA (Evropė, Lindje e Mesme dhe Afrikė). Nė mesin e serisė sė produkteve tė HP-sė theksohet desktopi tė-gjitha-nė-njė (All-in-One) i ndjeshėm nė prekje.
HP TouchSmart All-in-One nė fakt ėshtė i madh, me ekran 22-inēėsh nė tė cilin ėshtė vendosur kompjuteri komplet, derisa nė aplikacionet multimediale qasja ėshtė e ngjashme me aplikacionet e celularit iPhone.

Kėshtu, me prekjen me gisht, mund tė udhėhiqni me fotografi, muzikė, video materiale, internetin, televizionin, etj. Pajisja pėrmban procesor IntelCore 2 Duo, derisa ka tė integruar DVD burner, WLAN si dhe teknologjinė Ambient Light e cila i mundėson kompjuterit tė ndriēojė nė terr.

Nė treg (jo nė tonin) arrin nė muajin gusht tė kėtij viti, derisa ēmimi i rekomanduar ėshtė 1.399 euro.

Pos TouchSmart, HP ka paraqitur njėmbėdhjetė laptopė dhe ekranin LP2480xz, qė u dedikohet personave tė cilėt merren me grafikė, i cili shfaqė mbi njė miliard ngjyra, derisa HP kėtė pajisje e ka zhvilluar nė bashkėpunim me studion filmike DreamWorks.

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi