Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Dell XPS!!!!?>

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dell XPS!!!!?> prej Tue May 13, 2008 3:07 pm


Kompania Dell qė njė kohė ėshtė duke shtyrė paralelisht brendin e saj XPS, nėn tė cilin prodhon kompjuterė jashtėzakonisht tė fuqishėm tė dedikuar pėr lojėra, dhe Alienware, kompaninė e cila e bėn tė njėjtėn gjė, e tė cilėn e ka blerė nė vitin 2006. Tani, ndoshta ka ardhur koha qė tė heq dorė nga XPS-i.
Nė fakt, sipas Wall Street Journal, Dell do tė ndalojė sė shituri katėr modele tė kompjuterėve desktop dhe do tė orientohet ekskluzivisht nė Alienware. Ėshtė krejt e mundur, edhe pse ende nuk ėshtė konfirmuar zyrtarisht, qė kompjuterė tė ri XPS desktop nuk do tė ketė mė.

Nuk dihet se ēfarė do tė ndodhė me laptopėt nga seria XPS, por disa nga modelet e fundit edhe ashtu nuk kanė qenė tė dedikuara pėr adhuruesit e flaktė tė lojėrave kompjuterike; Dell XPS 1530 e 1330 mė shumė janė njė lloj kompromisi nė mes tė elegancės dhe fuqisė, derisa vetėm modeli 1730 mund tė matet deri diku me laptopėt Alienware.

Nė ēdo rast, edhe pse kompjuterėt XPS kanė qenė tė pranuar nė mėnyrė solide, dhe kanė sjellė inovacione tė caktuara nė treg, nuk mund tė themi se ankohemi tepėr pėr kėtė hap, sepse Alienware ka modele njėjtė tė mirė dhe tė fuqishėm. E vetmja gjė qė mungon ėshtė tė dalin shitje edhe tek ne ...

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi