Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Rrit shpejtesin e kompjuterit

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rrit shpejtesin e kompjuterit prej Tue Apr 15, 2008 4:51 pm

Ne fillim klikojm Start ----> Run ----->shkruajm ---> regedit tana shtyp enter

do te hapet Dritarje e rregjistrave dhe ne do shkojm tek:
HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > SessionManager > MemoryManagement > PrefetchParameters
Ketu do te gjeni:

--EnablePrefetcher--

Ajo Standarte esht 3 ju klikoni dhe beheni 5
Hiqeni dritaren dhe restart kompjuterin !dhe nryshimi eshte bere!

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi