Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Jepni parametrat e kompjuterit tuaj

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jepni parametrat e kompjuterit tuaj prej Mon Apr 14, 2008 12:47 am

tregoni per kompjuterin tuaj!

i imi esht AMD 3600+ 64 BIT
RAM 512
HDD 160GB
GRPHIC CARD 128 GEFORCE
8 SLOTS
8 PORTS
EKRAN 17"

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi