Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Passworde te ruajtura ne FireFox

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Passworde te ruajtura ne FireFox prej Mon Apr 14, 2008 12:36 am

Tani po shikoja fire fox options
dhe duke par gjeta mesova dicka
nese opsioni i remember my password ka qen i aktivizuar(shumica e kompjuterave e kan///dhe ky esht opsion standart i FF kur instalohet
ti mund ti shohesh passworder qe jan perdorum & username

si?
kollaj fare!

1 kliko tools
2 kliko options
3 security
4 kliko show passwords
5 hapet nje dritare e vogel ,kliko perseri show passwords
***te dalin passworder qe personi ka shenuar si Remember!!!


Nuk e di nese ishte dicka e vlefshme per ju!!!!>>>>

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi