Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Top Secretsssssss

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Top Secretsssssss prej Mon Apr 14, 2008 12:35 am

Avatari i Anhack

Antarėsuar: Apr 2008
Postime: 77

Gabim Sekrete
Pershendetje...

Do tju tregoj se si te gjeni Dokumenta Sekret te Siguris se larte si; te policis govermentit,politik,lufta etj.

hym

www.anonymouse.org

zgjedhim gjuhen

shkruajm

www.google.com

pastaj ne google shkruj ----->intitle:"secret" filetypedf OR doc site: gov
indormacionet qe do te shfaqen jan ne formatin pdf dhe doc
hapi keto dhe lexoji jan te gjitha gjera me rendesi

inshalla gjieni nei sekret mbi rraketat....lol

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi