Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Si te besh Para ne internet

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Si te besh Para ne internet prej Fri Apr 11, 2008 1:17 pm

Ckemi njerez,
tani do tju tregoj sesi te fitoni para vetem ne internet pa u lodhur shum fizikisht
eshte shume lehte vetem ju duhet pak durim
Kjo punon 100% dhe nuk eshte scam
Shum site nuk jan te verteta por un mora ato qe punojn perfekte dhe qe kan si qellim kete!

Shkoni tek http://www.alertpay.com dhe http://www.Paypal.com.

dhe tek keto te dyja krijoni nga nje account*do ju duhet per te transefruar $*
Tani filloni te beni para
kjo eshte nje list e siteve shum te besueshme 100%
Websitet do tju paguajne ju qe ju te shikoni Ads
ju vetem duhet te klikoni Ads dhe cojini leket tek llogarit qe hapet


zgjidhni:**mund ti perdorni edhe te gjitha.....lol.

http://www.easyclick.ca/
- http://www.10bux.net/
- http://www.Dailyclicks.biz/
- http://www.adbux.org/
- http://www.bux.to/
- http://www.xclix.net/
- http://www.surfpay.org/
- http://www.buxplus.org/
- http://PaidClicks.ws/


Pasi jeni rregjistruar ,shikoni Ads cdo dite dhe beni para

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi