Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Shkarko you-tube videos 1000%

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shkarko you-tube videos 1000% prej Fri Apr 11, 2008 1:13 pm

Nuk ka me strese per te shkarkuar videot nga you-tube
mos perdorni me programe te ashtuquajtura"you-tube downloader"
you-tube ripper ,etj etj

Shkarkoni RealPlayer www.realplayer.com

gjat instalimit ju tregon qe nese deshironi te aktvizoni butonin "download"

pasi e instaloni realplayer

shkoni ne youtube dhe ndersa jeni duke para videon kur e mbani mausin mbi video ju shfaqet nje buton "Download" klikoni aty dhe video shkarkohet!


"E RENDESISHME"
qe ta shkarkosh video me shpejt vepro ne kete menyre
hape videon dhe lere sa te karikohet deri ne fund dhe mbasi zhiva eshte mbyshur komplet ateher ti shtyp ne butonin "DOWNLOAD" ne kete menyre
realplayer do e merrte videon brenda 1 sek

Ne raste te rralla nese nuk ju shfaqet butoni "right click-download with realplayer"


RealPlayer shkarkon te gjitha videot jo vetem ne you-tube por ne cdo web qe permban video!

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi