Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

bazooka phisher

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 bazooka phisher prej Fri Apr 11, 2008 1:08 pm

download

link: http://www.speedyshare.com/604867713.html

Per ata qe nuk e dine Bazooka sherben per te krijuar nje faqe html identike si hotmail,kete faqe ja con viktimes dhe i thua te hyj.....kur ai ben sign in
adresa dhe passwordi te vijn ty me email

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi