Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

mesazh dashurie e vitit 1935(Tiran)

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 mesazh dashurie e vitit 1935(Tiran) prej Wed Mar 05, 2008 5:51 pm

nga nje tirans qe ia dergonte vajzes qe e kish refuzuar......Kallnur 1935 Tiron

Jom tuj nejt te mullaret e Kurtit te Zymes e jom tuj derdh i cinare dahon. Tina dro se je tu bo ****n e gjumit e hic s`je m`hall per mu te shkretin qi jom tu mshi lotet me monget e xhymlekut. Tina nuk ke din e imon qe e gjetsh prej dushmonit jarabi. Un t`cova per shkes Lemen e Cufit e tina i kishe thone asajta per mu se un qekshem plak, e ku qekshem plak mi lavire un hala s`i kam mush 50 vjet, kur t`hy hona e mevludit i mush. Keshtu ka thone ende Laja e Bonit qi ka pjell pri her me ijen time. Tina kishe thone asajta per mu qi Xhemoli s`ka i derhem shkolle. un kam bo dy mejtepe e gjys medreseje per i her me Cufin e Lemes mi! un e di taljonsen flur. e kam msu kur erdhen taljont te kanoqet e mia. po nuk zune bese m`nigjo si kam me t`fol. per la tua amore, io sono tutto hazer me bo i duel me asllan tjeter e me e kap per la qafa e me e perpas si klysh qeni per la terra. ah mi kuore mu kan ....kput komcat e xhymlekut e non njeri me mi nit. La mia shpina e tuto zhul e non ce njeri me ma ferku. La leveret e mia mi ka vllai qi me la dice perher perce non martohesh me Xhemole? kaq kisha me t`thon Kumrije. nashi ndac merr ment e mi, ndac maj tujt.

me nerime Xhemoli i Tutit kallunur 1935

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi