Anhack-Themostiam-HACKERS-CREW

Forumi eshte krijuar nga Themostiam.Ne kete forum do te jen aktive te gjitha temat vecanerisht ato te hacking,sepse kjo eshte arsyeja qe forumi eshte krijuar.Ju lutemi rregjistrohuni dhe na ndihmoni edhe juve duke postuar mesime te vlefshme


You are not connected. Please login or register

Argetohu & Qesh

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Argetohu & Qesh prej Thu Feb 28, 2008 12:28 am

Barsaleta: NJE POLICI, I SHUROSI NE KEMBE NJE KONE E VOGEL LESHATORE,DHE POLICI I KTHEHET ZONJES E KISHTE TE LIDHUR PREJ DORE,, ZONJ NGA E KA KOKEN KY QENI JUAJ? PERSE I KETHEHET ZONJA,, QE TI FUS NJE SHQELME BUTHVE


nje polic shkon ne farmaci dhe i thotfarmacistes me bej nje byrek me spinaq:Ajo i thote qe eshte farmaci dhe jo byrektore:Ai i thote perseri per byrek me spinaq.Ajo e tronditur merr shefin e policise dhe i thote qe ka ardhur nje polic qe kerkon byrek me spinaq.Ai i kthehet farmacistes qe jepi nje me gjize se polic eshte.


kishte qen ni nje djalosh i vogel dhe kishte ndegjuar se qeni i ushtris osht shum i mir,nje dit e kishte taku nje polic ne rrug dhe e kishte pytur, a mundesh me ardhe ka 12,ora te kudrra ime, dhe polici e ndekur djaloshin me vrap ,dhe nje plak e pyti policin pse po e ndjek djaloshin qenga shum i vogel ,polici u pergjigj .me tha djaloshi qe te shkoj te kudrra e ti ne 12 ora ,ndersa plaku ja kthej,mos u ngut se paske koh


Nje polic ndalonn je makin.
-Mire dita!Do doja tju uroja pasi jeni i vetmi shofer qe mban rripin e sigurimit..edhe per kete ministri ju ofron nje cmim prej 500Euro.
Por jam kurioz ta di se cfare do beni me keto lek??
-Po mendohesha te beja kursin e shoferit-pergjgijet cuni


Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
-Ne cfare klase je?
Ne kals te 2
Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
-Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
Po por un kisha 18 vjec


Njė person hipėn nė urban dhe po pinte cigare,i vjen fatorinoja dhe i thotė: More shok po a nuk e shihni tabelėn qė thotė:Shok qytetar mos pini duhan. E shoh mi e shoh po ajo nuk thotė pėr mua se unė jom katunar.


U jep mėsuesi njė temė hartimi nxėnėsve, Cfar do tė bėje po tė ishe udhėheqės? Tė gjithė po shkruanin vetėm njėri jo.Ti pse nuk shkruan e pyeti mėsuesi?Po pres tė mė vijė sekretarja.


Dy psikopatė po bisedonin i thotė njėri : A mund tė ecėsh nė rrugėn qė le tymi i cigares?Pse ore budalla jam unė po sikur tė shuhet cigarja cfar tė bėj unė.


Dy tė sėmurė psikik nė spital dėgjojnė zhurmėn e njerėzve qė po bėnin miting nė rrugė dhe vendosin qė edhe ato tė bėjnė miting .Vihen nė radhė njėri pas tjetrit dhe vazhdojnė tė sillen nėpėr dhomė,papritur ai qė ish mbrapa i gjuan me shuplakė tjetrit .Ai kthehet dhe e pyet :Kush gjuajti?Ec or byrazer se nuk e mer vesh kush, miting hesapi.


Tre persona arrijnė tek stacioni i trenit por treni ish nisur .Vrapojnė dhe dy tė parėt arrijnė tė hipin nė ecje e sipėr ,ndėrsa i treti nuk arrin tė hipė por fillon tė qeshė me tė madhe .I thotė njė kalimtar: Mė falni por Ju nuk duhet tė qeshni se nuk arritėt tė hipni nė tren ndėrsa shokėt po .E si tė mos qesh kur ai qė duhet tė hipte nė tren jam unė ,se ato tė dy vetėm sa do tė mė pėrcillnin


Njė fshatar shikon se njė shofer i kish prishur gardhin e arės me makinėn e tij . E takon shoferin dhe i thotė : Do ti thyej xhamat e makinės , mė ke prishur gardhin - O xhaxha , kij mėndjen ore se e kam blerė 8 milion ! Nuk dua tė dij fare , nuk e ke blerė 500 mijė lekė ...!?


shin dy murgesha dhe po kalonin neper pazar, dhe pane banane te nje plake qe sapo po i mbaronte dhe kishte edhe nj te fundit, shkuan aty dhe i thane -na jep 2 banane -po tre te fundit kam ju thote plaka, merrini te treja se njeren fundja po ja u fal - jo thone murgeshat po duam dy - po ju thashe qe do ja u fal tha plaka - epo mire thane murgeshat ne nje -ze se fundja njeren po e hame.


Njehere i thote miu elefantit qe te benin nje ndeshje me basketboll.elefanti pranon.Nis ndeshja dhe perfundon me fitoren e miut.E pyesin elefantin se si doli me miun.Ai thote:Me mundi miu por ai ma beri me hile sepse shtynte me trup.


Nji burre duke u kthyer nga puna per ne shtepi has ne nji person te shtrire ne rruge, pas disa perpjekjesh per ta zgjuar (ne fakt personi ishte i vdekur) fillon dhe e prek me dore, por duke e prekur ne vende intime i ngelet "vegla" ne dore dhe ky e fut ne xhep. kur shkon ke shpia i hedh celsat dhe paketen e cigareve mbi tavoline por edhe " veglen" e atij personit,gruaja e tij sa e pa "veglen" e pyet te shoqin me njehere: a paska vdekur Shabani a ???


nje grua pasi ben aksident me makinen e saj shkon tek nji lavazh dhe i i thote lavazhierit, zoteri cfare mund ti beni makines time??? ky i kthehet zonjes: me falni zonje ne vetem lajme nuk hekurosim


ka shku nje vajz ne disko edhe ju ka afru nje djal e ka thirr per me vallzu ajo ju ka kthy nuk vallzoj me femi ai djali i tha o me fal nuk e kam dit qe je shtatzan


Nje dite djali vete e i thote babes ...o babe o babe me pelqe
goca komshijes tone.... jo jo i thote baba ske pune me gocen e komshies se i bie ta kesh
moter....hmmm thote djali e vete i thote mamase, o ma o ma me pelqe goca komshies po me
tha babi jo se i bie ta kem moter...
Ik pa merak i thote mamaja te siguroj une qe nuk e ke gjo po sdi gjo babi


Mesuesja i tha nxenesit:Me zgjedho foljen "ece"
Nxenesi filloi:Une ece,ti ece,ai ece,
Me shpejte,me shpejte i tha mesuesja.
Nxenesi:Une vrapoj,ti vrapon............


Nje grua e cila kishte dhjete femije, shkon ne zyren e perkrahjes sociale, qe ti lidhnin edhe asaj nje perkrahje, per femijet!
Aty takon drejtorin, te cilit ia shpjegon qarte se perse kishte ardhur ne zyre.
Edhe drejtori, merr nje dosje te paplotesuar, qe te shenoje te dhenat e gruas, e cila kerkonte perkrahje sociale.
Drejtori :- emer, mbiemer ju lutem?
Gruaja :- i thote emrin dhe mbiemrin e saj.
Drejtori :- sa femije ki-?
Gruaja :- dhjete.
Drejtori :- emrat e femijeve?
Gruaja :- Enver.
Drejtori :- tjetri?
Gruaja :- s'ka nevoje tjua them te tjeret, pasi te gjithe kete emer kane femijet e mi !!!
Drejtori :- si eshte e mundur kjo?
Gruaja :- po ja pra, te gjithe jane djem, dhe une ju kam vene te njejtin emer qe te gjitheve .
Drejtori :- po kur i therrisni, ndonjerit per tju ndihmuar per dicka,
si e kuptojne ato se cilit i keni thirrur ju, konkretishte?
Gruaja :- po e kuptojne ato, pasi une sejcilit i therras ne mbiemrin e te atit te tij !!!...


Ne klase mesuesja pyet Mirin:-Me zgjedho ne kohen e ardhme fjaline Haxhiu eshte vrases. Nxenesi pergjigjet:-Haxhiu do te burgoset!!!!


na ishte njehere nje familje e lumtur,e perbere nga 3 persona,2prinderit dhe femija.nje dite babai largohet nga shtepia dhe i thotedjalit qe te ket kujdes mamin,por djalin e korrupton mamaja dhe i jep 1 cokollate,nderkohe qe mami mer ne shtepi nje burre.kur vjen babai ne shtepi,djali ia tregon te gjitha duke i thene;babi babi babi erdhi erdhi xhaxhi puci puci mamin,xhaxhi i dha leket

Shiko profilin e anėtarit http://californiablogla.albanianforum.net

2 Re: Argetohu & Qesh prej Fri Apr 11, 2008 4:55 pm

jocolor te papame

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi