ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Hyni dhe argetohuni ne chatin tone!


Java Chat Software Femra Meshkuj Shqiptare | www.topzemra.com

Per te derguar SMS falas Ne Vodafone dhe AMC
ju duhet te rregjistroheni sepse vetem antaret e anisplanet mund te dergojn sms falas.
Dhe nese deshironi edhe ju te dergoni sms falas klikoni me siper ne butonin rregjistrohu dhe pasi
jeni rregjistruar hyni ne forum me Usename dhe passwordin...
kur te keni hyre ateher poshte dritares se Chatit do tju shfaqet nje dritare tjeter
ku permban edhe udhezimet sesi te dergoni nje SMS drejt numrave Vodafone dhe AMC00